Kategorijos

Profiliai ir jų priedai

Šioje kategorijoje nėra prekių
Profiliai ir jų priedai

Įvairių dydžių anoduoti aliuminio profiliai ir įvairūs dangteliai.

Subkategorijos

 • Dangteliai skylėms

  Idealiai tinka uždengti profilių su uždarais grioveliais sujungimus, esant standartiniam sujungimui.

 • Uždengimai grioveliams

  Profilio griovelis yra svarbi profilio savybė daugybei funkcijų ir užtikrinanti MB Building Kit sistemos įvairiapusiškumą. Jis gali būti reikalingas kaip gamybos įrengimų ir įrangos apdaila, uždengti profilio griovelį dėl įvairių funkcinių ir optinių priežasčių ir/arba kad užtikrinti švarą.

 • Sujungimo tarpinės

  Plastikinės sujungimo tarpinės užtikrina tolygų perėjimą išoriniu profilio kontūru, esant 90° profilio sujungimams. Tarpas tarp tiesaus atpjauto profilio ir profilio krašto yra užpildomas tarpikliu. Tai palengvina valymą ir užkerta kelią nešvarumų patekimui į profilio ertmes. Todėl plastikinės tarpinės gali būti ypač efektyvios naudojant švariose patalpose. Plastikinės tarpinės gali būti naudojamos kartu su visais žinomais sujungimo elementais.
  Svarbu:
  Plastikines tarpines naudojant su Standartiniais, Universaliais ir Automatiniais sujungimais, užraktas yra veikiamas viduje esančio elemento, kuris sumažina apkrovą išlaikomą sujungimo. Projektuojant, patartina naudoti papildomą plastikinę tarpinę, kad užtikrinti saugumą.

 • Profiliai 5

  Profiliai 5 puikiai tinka visų rūšių lengvoms konstrukcijoms. Maži išoriniai matmenys užtikrina ypač kompaktiškas konstrukcijas.

 • Profiliai 10

  Atraskite naujas galimybes.
  Linija10 - stiprus M10 sriegis ir profilio grioveliai su išskirtine keliamąja galia. Patobulintas profilio skerspjūvis optimizuotam medžiagų naudojimui - sustiprintas Profilis E ir sunkiosios serijos standartiniai Profiliai 10.
  Linija 10 sujungia populiariąją Seriją 8 (moduliniai matmenys: 40 mm) su aukštos keliamosios galios Linija 12 (moduliniai matmenys: 60 mm). M10 sriegio skersmuo užtikrina tvirtą sukimo momentą profilio tvirtinimams, stiprūs griovelio šonai leidžia šia padidėjusią galią pilnai panaudoti. Ši pagerinta keliamoji galia taip pat atsispindi ir tvirtinimuose - visi tvirtinimo komplektai susideda vien tik iš aukštos kokybės plieno, todėl galimi pilni įtempimai. Išbandykite naująją Liniją 10 patys - profiliai ir tvirtinimai, grindų elementai, panelinių elementų tvirtinimai ir daugybė priedų komplektų. Visiškai suderinama su visais MB sistemos elementais, įskaitant ir kitus iš kitų Linijų.

 • Dangteliai

  Plastikiniai dangteliai yra tvirtinami paspaudus/įkalant juos į pagrindo skylę.
  Dangteliai Zn ir St turi būti užtvirtinti varžtais profilio pagrindinėje ertmėje. Plastikiniai dangteliai gali būti tvirtinami taip pat, jei pageidaujama.
  Lenkti dangteliai profilių galams pagal įvairaus profilio geometriją.

 • Kampiniai ir plokšti profiliai

  Siekiant prijungti įvairius komponentus prie profilio rėmo, yra dažnai reikalaujama, kad kai kurie elementai galėtų būti lengvai pritaikyti.
  Kampiniai ir plokšti profiliai iš aliuminio, anoduoti, sistemos išmatavimai MB Building Kit sistemoje yra pritaikyti individualiam apdorojimui.

 • Profiliai 8

  Profiliai 8 yra tinkami visų rūšių konstrukcijoms. Profilių 8, Profilių 8 light, Profilių 8 E pasirinkimas suteikia galimybę pasirinkti labiausiai tinkamą medžiagą, atsižvelgiant į konstrukcijos užduotį.

 • Profiliai X

  Tai 8 dydžio profiliai su sumažintu kraštinės kampu.

 • Profiliai 12

  Linijos 12 profiliai yra ypač tinkami stabilioms rėmo konstrukcijoms, gaunančioms didelį apkrovimą. Šių profilių šonų tvirtumas leidžia tempimo apkrovą iki 10,000 N varžto atžvilgiu. Jų nuožulnumas link griovelio sukuria aukšto lygio apsaugą nuo įtempimų praradimo.
  Šio pagrindinio rėmo sritys, kurioms tenka mažesnė apkrova, gali būti konstruojamos iš Profilio 12 light, kad sutaupyti medžiagas.

 • Profiliai 6

  Profiliai 6 tinka optimizuoto svorio konstrukcijoms. Pasirinkus Profilį 6 ar Profilį 6 light, gali būti pasirinkta labiausiai tinkama medžiaga pateiktai konstrukcinei užduočiai įvykdyti.