Kategorijos

Mechaninės pavaros

Šioje kategorijoje nėra prekių
Mechaninės pavaros

Pavaros elementai leidžia imtis lankstaus projektavimo daugeliu judėjimo ašių, kai kartu sujungiami linijiniai šliauž...

Daugiau

Subkategorijos

 • Krumplinio diržo pavara

  Krumplinio diržo pavaros yra ypač tinkamos dideliems greičiams ir pailgintai eigai.

 • KLE krumplinio diržo pavara

  Dinamika pagal dizainą
  Kompaktiški linijiniai elementai sujungia linijinės kreipiančiosios funkcionalumą su diržo pavara mažoje erdvėje. Jos yra tinkamos dideliems greičiams, tyliai juda ir mažai nusidėvi, galimi sunkios serijos pavaros elementai.

 • KRF krumplinio diržo pavara

 • Grandininė pavara

  Grandininė pavara yra ideali įvairioms mechaninėms pavaroms. Pavaros elementų kompaktiškumas yra ypatinga savybė.

 • Sraigtinė pavara

  Sraigtinės pavaros KGT yra tinkamos naudoti kaip pavaros mechanizmas linijiniams šliaužikliams, ypač nedideliu greičiu ir trumpa eiga. Jų savybės yra didelis tikslumas, aukštas efektyvumas, pavaros tvirtumas ir mažas mechaninis nusidėvėjimas.

 • Reduktoriai

  Kūginiai reduktoriai gali būti naudojami tarp tam tikro pavaros mechanizmo ir linijinės ašies, kurią sudaro kreipiančioji ir, arba krumplinio diržo pavara, arba rutulinis sraigtas.

 • Krumpliastebio pavara

  Naujiena krumpliastiebio pavaroje: krumpliastiebis yra dedamas tiktai į profilio griovelį, padalintas ir pilnai pritaikytas moduliniams matmenims 80 mm. Nauja spaustuvų technologija apsaugo krumpliastiebį nuo prisukamų tvirtinimų ir taip pat sujungia segmentus tarpusavyje. Kaip tai naudinga Jums? Jūs gaunate krumpliastiebio pavarą, kuri yra neprilygstama savo kompaktiškumu. Nėra nieko, kas būtų išdėstyta virš jos, nešvaistoma erdvė. Tvirtumas ir ilgaamžiškumas su minimalia priežiūra.
  Ši krumpliastiebio pavara Jums gali būti surinkta per trumpiausią laiką, Jūsų pageidaujamo ilgio (moduliniai matmenys 80 mm). Šis greitas surinkimas užtikrina greitą prieinamumą, vienintelis reikalingas profilio apdirbimas yra dviejų skylių išgręžimas segmentų galuose.

 • Velenai

  Gali būti naudojami kaip kreipiamieji velenai ritininėms kreipiančiosioms, C-formos kreipiančiosioms, rutulinėms kreipiančiosioms ir jų blokams.

 • Pavarų priedai

  Mechaninės pavaros elementų aksesuarai:
  - Jungtys, velenai ir adapterio plokštės variklių ir pavaros pajungimui
  - Stabdžiai mechaninės pavaros elementų sujungimui valdikliuose